Property Features

  • Osobní Vlastnictví
  • bazén
  • Klidná část obce
  • příroda na dosah
  • 3+KK

Novostavba nadstandardního rekreačního objektu o vel. 3+kk s příslušenstvím, bazénem a vedlejší stavbou na rovinatém až mírně svažitém pozemku, o rozloze 463 m2,  které je vhodná k celoročnímu užívaní. Nemovitost se nachází ve vyhledávané lokalitě, v obci Voltýřov – Klučenice v blízkosti přehradní nádrže Orlík.

Jedná se o dvoupodlažní budovu o zastavěné ploše 63 m2 a užitné ploše cca 100  m2. Budova byla postavena v r. 2000 ( cihla,porotherm 44 cm) a je postavena na základové desce.  V 1.NP. se nachází  prostorná obývací místnost s kuchyňským koutem, dále příslušenství . koupelna ,WC, předsíň. Ve 2. NP  – podkroví, se nachází 2 prostorné průchozí místnosti a další úložné prostory + půda . Před domem je prostorná venkovní veranda. Vybavení objektu: podlaha – dřevo ve obytných místnostech, dále dlažba, dřevěná okna, dřevěné obklady. Součástí prodeje je i kuchyňská linka vč. vybavení ( myčka, vestavěný dvojvařič, mikrovlná trouba) a venkovní bazén. Venkovní bazén je vyhříván solárními panely , umístěnými na střeše objektu. IS: el. vlastní studna, septik. Vytápění: krb s průduchy do jednotlivých místností + přímotopy, ohřev vody bojlerem. Na krásné zahradě s okrasnými keři  je k dispozici kůlna pro ukládání zahradního nábytku. V okolí je malá chatová oblast ( vše v nadstandardu), les a 600 m2 klidná pláž s přístupem do řeky Vltavy. Přístupová cesta se v zimních měsících  neupravuje. Jedná se o výjímečnou, krásnou  a vyhledávanou lokalitu, která zajišťuje odpočinek , klid a soukromí.

Vzhledem k lokalitě a TOP stavu nemovitosti realitní kancelář tuto nemovitost vřele doporučuje a je pověřena výhradním zastupování vlastníka ! Více info v RK!

 

Umístění