Property Features

  • výborná dopravní dostupnost
  • Klidná část obce
  • občanská vybavenost
  • v okolí zeleň
  • 3+1/L

Jedná se o převod družstevního podílu v bytovém družstvu, spojeného s právem nájmu k bytové jednotce o vel. 3+1/L, cca 76 m2, v klidné a okrajové zástavbě Neratovic, navazující na zástavbu rodinných domů, nacházející se v zeleni, s výhledem do parku. Byt je po kompletní rekonstrukci v r. 2017 – 2018. Nové příčky, podlahy, nová koupelna + WC, nové rozvody el., kuchyňská linka, vč. spotřebičů. V bytě jsou plastová okna, po rekonstrukci v minulých letech je i rozlehlá lodžie, která je zasklena. Během úprav došlo k částečnému propojení kuchyně s obývacím pokojem tak, že budoucím nájemcům je zajištěno soukromí při užívání těchto místnosti. Obývací pokoj s kuchyní jsou orientovány na jižní stranu, 2 ložnice na stranu severní. Nespornou výhodou jsou vedlejší prostory jako šatna (komora) v bytě, další komora na patře,sklepní kóje a společná kolárna. Rozměry místností: obývací pokoj 17,86 m2 + kuchyně 12,62 m2, ložnice 12 m2, 9,72 m2. Předsíně ( haly) 8,63 m2, šatna + komora na chodbě 3,36 m2,koupelna 2,56 m2, Wc 0,97 m2, balkon 6,96 m2, sklep 0,80 m2.

K dispozici je i kolárna v suterenu domu. Interiéry domu jsou v TOP stavu. Nový výtah, nové podlahové krytiny , nová malba. Celý dům je zateplen, s novou fasádou. V minulých letech proběhla rekonstukce sklepních prostor. Vstup do domu je po úpravách a jeho okolí tvoří velmi pěkná parková úprava.

Měsíční poplaky BD činí cca 3 500,- Kč + plyn + el..
V Neratovicích je výborná občanská vybavenost. Banky , Billa, Lidl, školy, mateřská škola přímo u domu, restaurace, plavecký bazén, možnost cyklovýletů a procházek podél Labe. Doprava do Prahy busem na metro C Ládví cca 25 min., intervaly po 15 min., dále vlakové spojení z Neratovic na Hlavní nádraží cca 35 min. Vzhledem k lokalitě, stavu bytu i celého domu, RK nabídku vřele doporučuje. Nelze čerpat hypoteční úvěr, možná zástava jinou nemovitostí nebo finance z vlastních zdrojů. Neplatíte provizi !

Umístění