Volejte: +420 602 227 519

Energeticky úsporné domy

Projekt výstavby komfortních a energeticky úsporných rodinných domů v obci Líbeznice u Prahy - Bašť.

Výstavba zahrnovala 15 rodinných, samostatně stojících jednopodlažních domů typu Bungalov na pozemcích od 604 do 756 m2, včetně 2 parkovacích stání a garážového stání na vlastním pozemku u domu. Domy jsou postaveny z přírodních a recyklovatelných materiálů a využívají přírodních obnovitelných zdrojů. Náklady na provoz  těchto domů jsou minimální, ušetřit lze až 90% prostředků na vytápění.
Budoucí obyvatelé měli na výběr ze dvou velikostí domů dle svých potřeb a možností. Vnitřní dispozice jednoduchým a účelným způsobem vytváří příjemné prostory pro bydlení a jejich přirozené propojení se zahradou.
Samotný projekt nabízí jedinečný soulad mezi energeticky úsporným bydlením a jeho zakomponováním do zastavovaného území. Lokalita evokuje díky symbolickému oplocení jednotlivých pozemků a vzrostlé zeleni bydlení v parku.
Klidné místo plné zeleně, důmyslné architektonické řešení domů a výborná infrastruktura v celé zóně je zárukou kvalitního bydlení v příjemném prostředí s maximálním soukromím s tím, že zástavba není situována do okrajové velké zástavby developerských projektů, realizovaných v minulých letech , ale je důmyslně zapracována do původní obytné zástavby venkovských domů v obci, plynule navazující na zeleň a okolní přírodu obce.