Property Features

  • pozemky
  • řadové domy
  • rodinné domy
  • byty

Projekt Zámecké zahrady

je  nadčasovým rezidenčním projektem, který je jedinečný svou ideální polohou, spojující venkovské bydlení, obklopené křivoklátskými a brdskými lesy, se skvělou dopravní dostupností do Prahy, přibližně 10 minut ze Zličína, s využitím dálnice D5 (sjezd Rudná u Prahy). Projekt zahrnuje výstavbu  bytových domů, řadových a rodinných domů a prodej pozemků pro výstavbu rodinných domů.

Zámecké zahrady leží v těsném sousedství novorenesančního zámku, který se brzy promění v moderní wellness hotel plný klidu a odpočinku a také vedle prestižního golfového hřiště Albatross. Na golf je to pár kroků pěšky, případně je možný dojezd i vlastní buginou až přímo na hřiště.

OBČANSKÁ VYBAVENOST
Zámecké zahrady jsou místem pro skutečný život. Vysoký Újezd není dalším satelitním městečkem. Naopak. V obci je nejen radnice a pošta, ale i školka a škola, které mohou vaše děti navštěvovat. Díky plánované výstavbě a modernizaci se Újezd promění v jednu z nejmodernějších obcí v okolí Prahy. A skvěle se tu budete cítit vy i vaše rodina.

BYT
Byty jsou umístěny ve dvou nízkých bytových domech. Jedná se o pohodlné bydlení uprostřed dění, v centru obce a v sousedství zámeckého parku, bez starostí, s komfortem městské čtvrti v harmonickém prostředí , které může sloužit i jako zázemí pro vášnivé golfisty. K dispozici jsou bytové jednotky od vel. 2+KK, 3+ KK, 4+KK, s terasami.

RODINNÝ DŮM
Pokud máte rádi prostor a dbáte na své soukromí, dům je perfektní volbou pro pohodlí celé Vaší rodiny. Ve Vysokém Újezdu vznikne další nová, poklidná čtvrť – předem postavené prostorné domy, ihned k nastěhování.

Každý dům o vel. 5+KK, 179,6 m2, má vlastní garáž, terasu a zahradu. Na výběr jsou velikosti pozemků od 586 m2 do 952 m2.

ŘADOVÝ DŮM
Řadové domy se nacházejí v Centru obce. K dispozici je 36 moderních řadových domů  s vlastní zahradou od vel. 52 m2 až do 228 m2 , s garáží a to ve  variantách 4+KK 124 m2 a 5+KK 138 m2 .

POZEMEK
Nabízíme Vám kompletně zasíťované pozemky, které jsou ihned připraveny ke stavbě. Ve Vysokém Újezdě máte možnost vybírat z atraktivních lokalit, které jsou umístěny buď v centru obce, nebo v přímo v okolí luxusního golfového resortu Albatross či dalších zajímavých, soukromých lokalitách.

Na pozemcích můžete ihned začít stavět svůj dům snů, nebo si vybrat z předem připravených projektů na klíč – Vaše vila bude pro Vás připravena rychle a bezstarostně. Vybírat můžete z  typů vil, které jsou postaveny na konkrétních pozemcích. V nabídce jsou velikosti pozemků od 804 m2 až 2 735 m2.

VILY

V rámci projektu Zámecké zahrady,  jsme pro Vás připravili výběr z hotových vil, které Vám postavíme na Vaše přání. Vybírat lze z těchto typů designových vil, jejichž výstavba se plánuje v konkrétních lokalitách.

Salix

Robinia

Tilia

Sorbus

Stavba je napojena na rozvodové sítě a kanalizaci a splňuje požadavky pro energetickou úspornost stavby. Konkrétní typy vnitřního vybavení jsou voleny dle individuálního přání  a požadavků klienta a nejsou zahrnuty v základní ceně vily.

Více informací, včetně půdorysů bytů Vám rádi poskytneme v RK!

Umístění