PROJEKT 4BLOK  je projektem nové výstavby bytových domů s moderními byty.

Výstavba 210 bytů je zapracována do stávající zástavby bytových domů a obchodní zóny  v městské části Praha 10 Vršovice, na místě bývalého areálu Tesla Vršovice. Tento projekt naprosto splňuje  všechny standardy moderního bydlení, včetně vnitrobloku se soukromou zahradou. Byty v rezidenci 4Blok v Praze 10 jsou ideální pro všechny, kteří hledají  dostupné bydlení v blízkosti centra.

Lokalita Vršovic v současné době prochází výraznou obnovou, jejímž výsledkem bude zelenější prostředí se zcela novými pěšími zónami a atmosférou pařížských bulvárů. Nedaleká Moskevská ulice získá nové chodníky, bezpečnější přechody i speciální pruhy pro cyklisty, na rekonstrukci se připravuje i ulice Vršovická, která by měla být v budoucnu lemována alejí po celé své délce.

Plánované dokončení projektu v polovině roku 2017.

Nově vznikající byty rezidence 4Blok v Praze 10 osloví širokou oblast klientely, která chce žít v blízkosti centra a požaduje moderní, kvalitní a praktické bydlení.

Samozřejmostí je i široká nabídka garážových stání za cenu 290 00,- Kč, včetně DPH.

EKOLOGICKY A MODERNĚ

Tvůrci projektu mysleli i na odpovědnost vůči životnímu prostředí a zařadili technologie, které jsou ekologické, praktické a úsporné:

– Zavlažování společné zahrady ze zásobníku dešťové vody na střechách

– Možnost nabití elektromobilu v garážích domu

– Tepelná čerpadla integrovaná do vzduchotechniky zajistí mechanickou výměnu vzduchu v bytech s rekuperací vzduchu

V současné době jsou k dispozici poslední bytové jednotky, ateliery  a garážová stání.

Více informací, půdorysy bytových jednotek a garážových stání, info o standardním vybavení,  Vám poskytneme v realitní kanceláři  REALTYP s.r.o..

 

Umístění