Property Features

  • výborná lokalita
  • příroda na dosah
  • aktivní odpočinek
  • kulturní vyžití
  • občanská vybavenost

Projekt Berounská brána

je projektem výstavby  prostorných 23 řadových rodinných domů a menších 5  bytových domů v okresním městě Beroun,  s bytovými jednotkami od vel. 2+KK až 4 +KK . Tento projekt je vhodný pro klientelu, která požaduje klidné bydlení v místě  s veškerou infrastrukturou  a výbornou dostupností do hlavního města Prahy , nacházející se v jedné z nejkrásnějších přírodních a historických oblastí v České republice. V okolí naleznete památky v Českém Krasu, hrad Karlštejn, Koněpruské jeskyně nebo obec Svatý Ján pod skalou.

Bytové domy

Nabídka obsahuje   81 komfortních bytů , umístěných v pěti budovách. Zde jsou k dispozici byty od velikosti  2+kk až po velmi prostorné 4+kk. Ke každému bytu náleží parkovací stání a sklepní prostor.

Řadové domy

Dostupné bydlení i dostatek soukromí vám poskytne některý z 23 řadových domů s vlastní zahradou.

Kulturní a sportovní aktivity

Město Beroun je pořadatelem mnoha festivalů, kulturních a společenských akcí, vzdělávacích programů a kurzů, jak  pro děti tak i pro dospělé. Navštívit lze také několik muzeí, galerií, letní kino či nově rekonstruované 3D kino.

Sportovní centrum EDEN nabízí  kromě klasických skupinových cvičení a sportů i lezení na stěně,  beachvolejbal a beachfotbal a mnoho dalších. K dispozici je i městský bazén.

Město Beroun je také oblíbenou lokalitou cyklistů a výletníků.

Infrastruktura a dostupnost

Město Beroun nabízí veškerou občanskou vybavenost – od obchodů a restaurací přes dětská hřiště až po dostatek mateřských, základních i středních škol. Nechybí tu ani nemocnice a několik ordinací lékařů všech základních specializací, využít můžete i služeb komfortního privátního zařízení.

Strategické umístění Berouna umožňuje využít hned několik způsobů cestování. Například do centra Prahy se dostanete vlakem nebo autobusem za 40 minut a autem jen 20 minut na nejbližší stanici metra. Velmi dobré spojení je také do Plzně, Příbrami nebo Rakovníka. Ve městě můžete využít městskou hromadnou dopravu, která spojuje Beroun se sousedním městem Králův Dvůr.

Více informace, vč. půdorysů jednotlivých nemovitostí a standardního vybavení Vám poskytneme v realitní kanceláři REALTYP s.r.o. !

 

 

Umístění