Zahradní rezidence Modrý Platan

je projekt výstavby dvojdomů, který vyrůstá v malebném okolí řeky Berounky, v obci Vysoký Újezd, v níž se spojují výhody snadné a rychlé dostupnosti Prahy, s přírodními krásami okolní krajiny. Obec Vysoký Újezd se nachází 12 km severovýchodně od Berouna a je přístupná z Prahy autobusem ( PID) a zpět na metro C Zličín nebo vlakem z Berouna. Tato lokalita patří mezi jedny z nejkrásnějších přírodních a historických oblastí v České republice. V okolí naleznete památky v Českém Krasu, hrad Karlštejn, Koněpruské jeskyně nebo obec Svatý Ján pod skalou.

Interiéry dvojdomů  jsou tvořeny :

1. nadzemní podlaží  – zádveří se šatnou, otevřený koncept obývacího pokoje, jídelny a kuchyně se vstupem na terasu a zahradu, chodba a samostatná toaleta.

2.nadzemní podlaží  – 3 ložnice, koupelna s vanou a sprchovým koutem, samostatná toaleta a společný balkón, který je přístupný ze dvou ložnic.

Součástí každé bytové jednotky je přístupový chodník, parkovací stání a terasa.

V ceně jsou zahrnuty 2 parkovací stání.

Celý dům je pojat v moderním stylu se sedlovou střechou se zaatíkovými žlaby ( plechové tabule Lindab Click). Fasádu tvoří dvě barvy omítky v kombinaci s obkladem z kamene a Cetris desek.

Pří výstavbě jsou použity výhradně kvalitní a nadstandardní materiály. Dubové vytápěné podlahy, exkluzivní obklady a technologie chytrého domu. Užitná plocha domu 130 m2, velikost pozemku  od 559 – 585 m2.

Dokončení 1. fáze projektu 8/2017.

Infrastruktura a dostupnost:

Lokalita Vysokého Újezdu nabízí ideální zázemí pro spokojený rodinný život – mateřskou i základní školu pro vaše děti, supermarket pro každodenní nákupy, fotbalové hřiště a samozřejmě krásnou přírodu pro aktivní vyžití ve volném čase. Pokud patříte mezi fanoušky golfu,  potěší Vás  místní špičkový golfový resort Albatross. V blízké budoucnosti se také chystá rekonstrukce a otevření Spa Hotelu v místním zámku. Do nákupních center a na metro ve Zličíně se dostanete pak za necelou čtvrthodinu.

Více informací Vám poskytneme v realitní kanceláři  REALTYP s.r.o. .

Umístění