Property Features

 • Osobní Vlastnictví
 • bazén
 • kulečník
 • výborná dopravní dostupnost
 • fitness
 • okrasné jezero

  Předmětem nabídky je  luxusní rezidenční sídlo,  na pozemku o rozloze  11 950  m2, se zastavěnou plochou 908 m2 a užitnou plochou 1 472 m2 v obci Lány u Kladna , v blízkosti prezidentského zámečku, v lokalitě zástavby nových luxusních domů a původní vilové zástavby.  Součástí rezidence jsou dvě budovy,   dva vícegenerační rodinné domy se samostatnými pozemky a vstupy,  jejichž funkčnost je zajištěna i separovaně. Vstupní části jsou orientovány na severní stranu a veškeré obytné a společenské části na jižní stranu a do zahrady, odkud je nádherný výhled do okolní krajiny.
  Rezidence má  1. podzemní podlaží, 2. nadzemní podlaží  a podkroví. Vše je zde uspořádáno účelově  jako vícegenerační bydlení, se společenským využitím pro náročnou klientelu,  rozsáhlými společenskými prostorami se vstupy na zahradu a terasy.  Vše je vybaveno a zařízeno ve vysokém nadstandardu a byl zde kladen důraz na luxus použitých materiálů a interiérového vybavení ( podlaha Swarovski, sociální zázemí Versace). Obytné části ve všech objektech jsou tvořeny rozlehlou a vzájemně  propojenou obývací částí s jídelnou, kuchyní, dále několik ložnic a několik sociálních zařízení. Společenská část  je vybavena např. kulečníkem,  místností  s barem,  bazénem , saunou , vinným sklepem. K rezidenci náleží okrasná zahrada s jezírkem, zahradní domek pro barbecue  i vedlejší stavba pro správce . Součástí prodeje jsou také navazující, velmi rozlehlé pozemky.
  Vytápění zajišťují plynové kotle a součástí  je i kongregační jednotka na výrobu el. energie. Objekty jsou chráněny kamerovými  a zabezpečovacími systémy,  dále velký trezor.
  Vybavení rezidence je součástí  prodeje.
  Nemovitosti jsou vhodné pro náročnou klientelu, která vyžaduje  bydlení ve vysokém nadstandardu  a v lokalitě, která zaručuje klid a pohodu, s dobrou dostupností do hlavního města Prahy, cca 40 min. Infrastruktura : plynofikace, obecní vodovod, kanalizace.  Budovy , vč. pozemků jsou předmětem prodeje i separovaně –  více info naleznete na webu realitní kanceláře, kde Vám poskytneme i další informace. Cena zahrnuje provizi realitní kanceláře, vč. právních služeb. Nemovitost vřele doporučujeme !

  Umístění