Property Features

  • výtah
  • bazén
  • kulečník
  • výborná dopravní dostupnost

Předmětem nabídky je  luxusní vícegenerační rezidence,  na pozemku o rozloze  9 520 m2 v obci Lány u Kladna , v blízkosti prezidentského zámečku, v lokalitě zástavby nových luxusních domů a původní vilové zástavby. Budova je součástí luxusního rezidenčního sídla, zahrnujícího  dvě budovy ( inzerovaná nemovitost je větší ze dvou rodinných vícegeneračních domů). Nemovitosti jsou spojeny pouze terasami , tudíž jejich funkčnost je zajištěna separovaně. Vstupní část je orientována na severní stranu a veškerá obytná a společenská část na jižní stranu a do zahrady, odkud je nádherný výhled do okolní krajiny.
Budova má  1. podzemní podlaží ( zastavěná plocha 438 m2), 1. nadzemní podlaží ( zastavěná plocha 544 m2) a podkroví ( 202 m2). Jedná se o rezidenční budovu, kde je uspořádáno vše za účelem vícegeneračního bydlení a společenského využití pro náročnou klientelu. Rodinná, vícegenerační část zahrnuje 1.NP a podkroví. Společenské prostory v 1.PP,  vč. vstupu na venkovní terasu a rozlehlou zahradu, jsou přístupné nejen separovaně, ale přístup do těchto prostor je zajištěn i z obytných části. Celý dům je vybaven a zařízen ve vysokém nadstandardu a byl zde kladen důraz na luxus použitých materiálů a interierového vybavení ( podlaha Swarovski, sociální zázemí Versace). Obytná část je tvořena rozlehlou a vzájemně  propojenou obývací částí s jídelnou, kuchyní, dále několik ložnic a  několik sociálních zařízení. Společenská část  je vybavena např. kulečníkem,  místností  s barem,  bazénem , saunou , vinným sklepem. K rezidenci náleží okrasná zahrada s jezírkem, zahradní domek pro barbecue
i vedlejší stavba pro správce . Součástí prodeje jsou také navazující, velmi rozlehlé pozemky.
Vytápění zajišťuje plynový kotel  a součástí  je i kongregační jednotka na výrobu el. energie. Objekt je chráněn kamerovými  a zabezpečovacími systémy,  dále velký trezor.
Vybavení rezidence je součástí  prodeje.
Nemovitost je vhodná pro náročnou klientelu, která vyžaduje  bydlení ve vysokém nadstandardu  a v lokalitě, která zaručuje klid a pohodu, s dobrou dostupností do hlavního města Prahy, cca 40 min. .Infrastruktura : plynofikace, obecní vodovod, kanalizace. Více informací vám poskytneme v realitní kanceláři. Cena zahrnuje provizi realitní kanceláře, vč. právních služeb. Nemovitost vřele doporučujeme !

Umístění