Property Features

  • Krásné

Předmětem nabídky je  luxusní vícegenerační rodinný dům, na pozemku o rozloze 2 830 m2 v obci Lány u Kladna , v blízkosti prezidentského zámečku a v lokalitě zástavby nových luxusních domů a původní vilové zástavby. Budova je součástí luxusního rezidenčního sídla, zahrnující  dvě budovy. ( inzerovaná nemovitost je menší z rodinných domů). Nemovitosti jsou spojeny pouze terasami , tudíž jejich funkčnost je zajištěna separovaně. Vstupní část je orientována na severní stranu a veškerá obytná a společenská část na jižní stranu a do zahrady, odkud je nádherný výhled do okolní krajiny.
Jedná se o budovu s 1. podzemním podlažím ( zastavěná plocha 346, 53 m2), 1. nadzemním podlažím ( zastavěná plocha 303, 53, m2) a podkrovím ( 178,60 m2), s rozlehlou propojenou obytnou částí s kuchyní a jídelnou,  ložnicemi se sociálními zařízeními, terasami. Dalšími prostory k užívání se nachází  v 1. PP..  Výstupy z teras na zahradu jsou samozřejmostí. Vytápění zajišťuje plynový kotel  a součástí  je i kongregační jednotka na výrobu el. energie. Objekt je chráněn kamerovými  a zabezpečovacími systémy.
Dům je uzpůsoben tak, aby byl obyvatelům zajištěn komfort a zároveň soukromí. Vybavení rodinného domu je součástí  prodeje  a byl zde kladen důraz na kvalitu použitých materiálů a interiérového vybavení, vše v nadstandardu. Nemovitost je vhodná pro náročnou klientelu, která požaduje  bydlení ve vysokém nadstandardu  a v lokalitě, která zaručuje klid a pohodu, s dobrou dostupností do hlavního města Prahy, cca 40 min. Infrastruktura : plynofikace, obecní vodovod, kanalizace. Více informací, vč. ceny vám poskytneme v realitní kanceláři. Cena zahrnuje provizi realitní kanceláře, vč. právních služeb. Nemovitost vřele doporučujeme !

Umístění